Guangzhou-Changsha rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Guangzhou–Changsha rongimarsruut on üks kõige aktiivsemaid raudteeliine Hiinas. See algab Guangzhoust, läbib Hengyangi ja Zhuzhou suuremaid linnu ning jõuab Changshasse.

Alates sellest, kui sellel raudteel kiirteenus algas, on rongireisi aeg Guangzhou ja Changsha vahel oluliselt lühenenud. Kiireim rong Guangzhoust Changshasse võtab 720 kilomeetri läbimiseks vähem kui 2,5 tundi.

Guangzhou ja Changsha vahel sõidab päevasel ajal 99 paari G-seeria kiirronge.



Guangzhou–Changsha kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 720 kilomeetrit (447 miili)
  • Kestus: 2-3 tundi
  • Rongide arv: 99 paari G-seeria ronge
  • G-rongide terminalid: Guangzhou lõunajaam (Guangzhou lõunaraudteejaam), Changsha lõunaraudteejaam (Changsha lõunaraudteejaam)

Guangzhou–Changsha kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G1108 09:16 11:50 2 h 34 min
G66 10:00 12:17 2 h 17 min
G6186 12:10 14:46 2 h 36 min
G6002 15:33 17:55 2 h 22 min
G6026 19:00 21:36 2 h 36 min

Pane tähele: Tabelis toodud rongid on viis kiiremat Guangzhoust Changshasse. Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Kui sa tahad ajakohased graafikud , kasutage selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsige meie Hiina rongipiletite teenuse kaudu.

Changsha ja Guangzhou kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G6011 07:00 09:26 2 h 26 min
G77 10:22 12:45 2 h 23 min
G85 12:28 14:51 2 h 23 min
G6001 14:55 17:16 2 h 21 min
G279 15:24 17:44 2 h 20 min

Pane tähele: Tabelis toodud rongid on viis kiireimat Changshast Guangzhousse sõitvat rongi. Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Kui sa tahad ajakohased graafikud , kasutage selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsige meie Hiina rongipiletite teenuse kaudu.

Guangzhou–Changsha kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
995 ¥ (143 $) 504 ¥ (73 dollarit) 314 ¥ (45 dollarit)

Guangzhou–Changsha normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

  • Rongide arv: 46 normaalkiirusega rongi
  • Kestus: 7-9 tundi
  • Terminalid: Guangzhou raudteejaam (Guangzhou jaam), Guangzhou idaraudteejaam (Guangdongzhou jaam), Changsha raudteejaam (Changsha jaam)

Guangzhou–Changsha normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Z264 11:52 19:08 7 h 16 min
Z90 13:46 21:11 7 h 25 min
Z36 16:28 23:37 7 h 9 min
T180 20:20 04:03 7 h 43 min
K9018 23:00 06:55 7 h 55 min

Tutvuge Guangzhou–Changsha normaalkiirusega rongide ajakohaste sõiduplaanidega .

Changsha–Guangzhou normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Z35 01:51 09:05 7 h 14 min
Z13 06:14 13:45 7 h 31 min
Z167 10:40 18:51 8 h 11 min
T95 22:51 06:15 7 h 24 min
K9005 23:58 07:59 8 h 1 min

Tutvuge Changsha–Guangzhou normaalkiirusega rongide ajakohaste sõiduplaanidega .

Guangzhou–Changsha normaalkiirusega rongide hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
343 ¥ (49 dollarit) 189 ¥ (27 dollarit) 145 ¥ (15 dollarit)

Nõuanded rongiga reisimiseks

Yuelu akadeemiaYuelu Changsha akadeemia

Hiina kiirraudtee arenedes sõidavad rongid palju kiiremini kui varem. Aja jooksul, mis kulub normaalkiirusega rongil ühel suunal sõitmiseks, suudab kuulrong sõita mõlemal suunal.

Pileti hind on ka tasuv (teise klassi pilet on 314 CNY (45 USD)). see on väga soovitatav sõita kiirrongiga, et sõita Guangzhou ja Changsha vahel.